Baterie wannowe

Baterie wannowe zaliczają się do baterii wodociągowych, pozwalających na doprowadzanie bieżącej wody do prysznica czy natrysku. W związku z tym, że istnieje możliwość wyboru spośród różnych opcji montażowych, baterie prysznicowo-wannowe dzieli się na: montowane poniżej wanny, na podłodze (bateria wysoka sztorcowa), montowane u krawędzi wanny na specjalistycznej półce (bateria sztorcowa), a także naścienne, umieszczane w okolicy wanny (bateria ścienna).

Podziały i mechanizmy baterii wannowo-prysznicowych są niemal identyczne, jak w przypadku pozostałych typów baterii wodociągowych. Bateria wannowo-prysznicowa różnić się będzie jednak od tradycyjnej wannowej, specjalnym wejściem prysznicowym.

Osoby, zainteresowane kupnem baterii wannowo-prysznicowej powinny jednak pamiętać, że przy tak ważnych instalacjach, jak wodociągowa, należy wybierać tylko pewne produkty, najznakomitszych producentów. Z całą pewnością, właśnie takie rozwiązania odnajdą pod adresem sklepu internetowego http://www.pekado.pl. W kategorii Baterie wannowo-prysznicowe, klienci odszukają artykuły proste w obsłudze, odporne na wilgoć oraz bardziej zaawansowane, wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, jak chociażby termostat czy dodatkowe uchwyty.

Przykładem najwyższej jakości produkt Axor Carlton termostatyczny do wanny o uchwycie krzyżowym. Bateria tej marki wyróżnia się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale przede wszystkim niesztampowym, oryginalnym designem. Producent Axor, wyposażył ją w ścienny system montażu oraz niezwykle przydatny mechanizm dynamicznego usuwania kamienia, dzięki czemu klienci mają pewność, że bateria ta służyć będzie przez bardzo wiele lat. Model Axor Carlton dostępny jest w eleganckim i uniwersalnym, chromowanym kolorze.

Dodaj komentarz