Czego obcokrajowcy szukają na polskiej strzelnicy?

Strzelnica Cracow Shooting Academy jest bardzo dobrze znana wśród mieszkańców Krakowa. Okazuje się jednak, że równie chętnie odwiedzają ją zagraniczni goście. Obcokrajowcy szukają w Krakowie rozmaitych atrakcji i rozrywek. Dlaczego jednak upodobali sobie polską strzelnicę? Co sprawia, że hasło „shooting range Krakow” jest tak często wyszukiwane przy okazji ich pobytu w Grodzie Kraka?

Polska strzelnica – światowy poziom

Cracow Shooting Academy to miejsce, w którym słowo profesjonalizm nabiera nowego znaczenia. Tutejsza kadra to wykwalifikowani specjaliści, którzy na temat broni wiedzą wszystko lub prawie wszystko i co najważniejsze potrafią przekazywać tę wiedzę w sposób ciekawy i atrakcyjny dla kursantów lub gości odwiedzających strzelnicę okazjonalnie. Zdobycie teoretycznej wiedzy to baza, na której można budować swoje umiejętności strzeleckie. Większość instruktorów pracujących w Cracow Shotting Academy czynnie uprawia różne rodzaje strzelectwa. Nie są, więc jedynie teoretykami, ale sami cały czas aktywnie ćwiczą strzelanie i wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności.

Kolejnym, niewątpliwym atutem krakowskiej strzelnicy są ciekawe pakiety, które po pierwsze pozwalają zaoszczędzić na wizytach w tym miejscu, po drugie zaś gwarantują możliwość oddawania strzałów z rozmaitych rodzajów brani. Dzięki temu treningi nie są monotonne i mogą być idealnie dostosowane do konkretnego kursanta. To bardzo ważne, bo przecież każdy z nas może być na różnym poziomie umiejętności strzeleckich. Niektóre osoby przychodzą na strzelnicę, by po raz pierwszy spróbować posługiwania się bronią, inni by poćwiczyć do ważnych zawodów, w których biorą udział, jeszcze inni by szlifować swoje umiejętności strzeleckie wymagane w ich profesji. Cracow Shotting Academy daje szansę postrzelania z takiej broni, jak karabin snajperski AR-15, Glock 17 Standard, Winchester model 1894, czy pistolet maszynowy UZI, a to zaledwie jedne z wielu możliwości. Na stronie strzelnicy https://www.shootingcracow.com/en/shooting_range zagraniczni goście strzelnicy mogą zapoznać się z jej szeroką ofertą, poszczególnymi pakietami oraz dostępnymi modelami broni.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz