Na czym polega dzierżawa ekspresu do kawy i czy się opłaca?

Świeża, pyszna, aromatyczna kawa to jedna z możliwości budowania pozytywnego wizerunku firmy podczas spotkań biznesowych, negocjacji czy przyjmowania klientów. Wystarczy wyobrazić sobie, jak sami zareagowalibyśmy na źle przygotowaną i niesmaczną kawę w takiej sytuacji. Pojawiłoby się zapewne nieodparte wrażenie, że firma o nas nie dba i nas nie szanuje. Warto unikać takich wpadek. Nie trzeba jednak od razu kupować profesjonalnego ekspresu. Wystarczy dzierżawa urządzenia od firmy CoffeeBreak.

Dzierżawa ekspresu jest gwarancją stałych kosztów

Wydzierżawienie ekspresu to jedno z najprostszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. To również gwarancja stałych kosztów. Podpisujemy z firmą umowę na czas określony, mając wliczone w cenę usługi dostawy świeżej kawy, zarówno ziarnistej, jak i w kapsułkach. Ceny ustalane w umowach nie podlegają zmianą. Koszty, więc są stałe i łatwe do przewidzenia. Nie da się ukryć, że zakup ekspresu ciśnieniowego to ogromny wydatek, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Dzierżawa jest o wiele bardziej opłacalna. Zwłaszcza, że na początku nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak takie rozwiązanie sprawdzi się w naszym przedsiębiorstwie. Poza tym, korzystając z opcji samodzielnego zakupu nie możemy określić długofalowych kosztów, które są nierozłącznie związane z serwisowaniem urządzenia i ceną samej kawy.

W przypadku umowy dzierżawy z firmą CoffeeBreak bez dodatkowych kosztów dostaniemy pakiet korzyści, a więc serwis ekspresu, stałą pomoc doradcy, oraz ustaloną wcześniej ilość kawy. Jeśli potrzebować będziemy większej ilości kawy, nie ma problemu z jej domówieniem. Przywiezie nam ją bezpośrednio do firmy kurier, najszybciej, jak tylko się da.

Bezpłatny serwis – bardzo korzystna opcja

Dzierżawiąc ekspres do kawy od CoffeeBreak mamy także gwarancję spokoju. Żadna awaria nam nie straszna. Pracownik CoffeeBreak w takiej sytuacji zapewni nam bezpłatny serwis, a jeżeli usterka będzie naprawdę poważna udostępni nam ekspres zastępczy o podobnych parametrach. Ekspresy proponowane w ramach tej usługi są znacznie bardziej trwałe i wytrzymałe. Potrafią przetrwać nawet najbardziej intensywną eksploatację. Są przystosowane, bowiem do użytku biurowego. Jakie urządzenia są dostępne w ramach usługi, dowiesz się odwiedzając stronę internetową.

Dodaj komentarz