Kałach moje marzenie! Czyli jak zadowolić turystę z Anglii.

Strzelanie nie należy do najtańszych form rekreacji. Porządna sesja na strzelnicy, dająca możliwość postrzelania z wielu modeli broni palnej dla oszczędnego Polaka może wydawać się sporą fanaberią. Oczywiście, są tacy, którzy na rozwój swojej strzeleckiej pasji są w stanie przeznaczyć spore sumy. Jednak obsługa krakowskiej strzelnicy Cracow Shooting Academy przyznaje, że ogromna część gości tego obiektu to obcokrajowcy, którzy po pierwsze mają więcej pieniędzy, a po drugie są skłonni przeznaczyć je na rozrywkę. Szacunki mogą zaskakiwać. Około 75 % zagranicznych klientów. Ten wynik strzelnicy zlokalizowanej na Pasterniku jest bardzo ciekawy.

Wawel, Wieliczka i…strzelnica

Oczywiście, przy okazji wizyty w Krakowie obcokrajowcy zwiedzają jego najbardziej sztandarowe miejsca. Coraz częściej jednak jednym z przystanków podróży po Krakowie jest Pasternik. Na krakowskiej strzelnicy można postrzelać z różnych modeli broni. Wybór może przyprawić o zawrót głowy, zwłaszcza tych, którzy wiedzą, co nieco na temat broni palnej. Dla nich Kałsznikow, Magnum czy Pepesza znaczą tyle, co dla miłośników kultowym modeli motocykli legendarny Harley Davidson. W wielu krajach europejskich dostęp do broni palnej, zwłaszcza modeli historycznych, jest mocno ograniczony, nawet na strzelnicach. W Polsce nie ma takich ograniczeń, a strzelnica Cracow Shooting Academy skrzętnie to wykorzystuje. Wystarczy zajrzeć na stronę https://www.shootingcracow.com/en/, aby zapoznać się ze wszystkimi modelami broni, które pozostają do dyspozycji klientów. Nic dziwnego, że hasło „shooting Krakow” dla niejednego obcokrajowca znaczy tyle, co szansa na fantastyczną rozrywkę na najwyższym poziomie.

Dostosowanie oferty do potrzeb klientów

Ogromnym atutem strzelnicy Cracow Shooting Academy jest otwarcie na potrzeby klientów. Oczywiście, zostały stworzone pakiety strzeleckie, które można wybierać, kierując się własnymi oczekiwaniami, doświadczeniem i możliwościami finansowymi. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby skontaktować się z pracownikami strzelnicy i stworzyć indywidualny pakiet, wybrać określone modele broni, z której chcemy postrzelać i zadecydować o liczbie oddawanych strzałów.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz