Meble

Sklep internetowy Pekado.pl www.pekado.pl, to przykład profesjonalnego i doświadczonego serwisu, oferującego kompleksową obsługę. Klienci, dokonujący zamówienia lub zwracający się z zapytaniem do pracowników sklepu, mogą liczyć na fachowe doradztwo – przyjazny zespół, składający się ze specjalistów funkcjonuje od 2007 roku i zajmuje się artykułami stacjonarnymi.

Jednym z artykułów, pojawiających się na stronie są baterie prysznicowe. Ten ważny element łazienkowej armatury jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania prysznica. Przede wszystkim, powinien być on wykonany z najwyższej jakości materiałów, odpornych na działanie wilgoci. Doskonale zdają sobie z tego sprawę konsultanci od Pekado.pl, dlatego w sklepowej ofercie pojawiają się wyłącznie produkty, polecane przez renomowanych producentów.

Na uwagę zasługuje chociażby bateria termostatyczna Axor Carlton, o krzyżowym uchwycie. Jej srebrzysty, chromowany odcień idealnie wkomponuje się w każdą łazienkową aranżację. Produkt zapewnia zabezpieczenie do aż 38 stopni Celcjusza, dlatego potencjalni klienci sklepu mogą mieć pewność, że dokonują dobrego wyboru. Seria Carlton od marki Axor nie ogranicza się do baterii jednouchwytowych – można znaleźć także baterię dwuuchwytową. Utrzymana będzie ona w podobnej wersji kolorystycznej, jednak zostanie wyposażona w dwa uchwyty o tradycyjnej formie. Osoby, preferujące bardziej opływowe kształty, mogą także sięgnąć po jednouchwytową baterię Axor Carlton, która zamiast uchwytu krzyżowego zawiera elegancką, odchylaną rączkę (http://www.pekado.pl/axor-carlton-jednouchwytowa-bateria-prysznicowa-montaz-natynkowy-17610000,id19777.html). Baterię tę wyposażono w specjalny mechanizm, pozwalający na samodzielne usuwanie kamienia, by zapewnić jej dłuższą żywotność. Projektanci od Axor zadbali o nawet najmniejsze szczegóły.
Niezależnie od tego, na który z produktów sklepu internetowego Pekado.pl klienci się zdecydują, mają oni możliwość skorzystania z wygodnego podziału na raty oraz rozmaitych opcji dostawy, jak: paczkomat, kurier czy odbiór osobisty.

Dodaj komentarz