Meble

Sklep internetowy Pekado.pl www.pekado.pl, to przykład profesjonalnego i doświadczonego serwisu, oferującego kompleksową obsługę. Klienci, dokonujący zamówienia lub zwracający się z zapytaniem do pracowników sklepu, mogą liczyć na fachowe doradztwo – przyjazny zespół, składający się ze specjalistów funkcjonuje od 2007 roku i zajmuje się artykułami stacjonarnymi.

Jednym z artykułów, pojawiających się na stronie są baterie prysznicowe. Ten ważny element łazienkowej armatury jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania prysznica. Przede wszystkim, powinien być on wykonany z najwyższej jakości materiałów, odpornych na działanie wilgoci. Doskonale zdają sobie z tego sprawę konsultanci od Pekado.pl, dlatego w sklepowej ofercie pojawiają się wyłącznie produkty, polecane przez renomowanych producentów.

Na uwagę zasługuje chociażby bateria termostatyczna Axor Carlton, o krzyżowym uchwycie. Jej srebrzysty, chromowany odcień idealnie wkomponuje się w każdą łazienkową aranżację. Produkt zapewnia zabezpieczenie do aż 38 stopni Celcjusza, dlatego potencjalni klienci sklepu mogą mieć pewność, że dokonują dobrego wyboru (http://www.pekado.pl/axor-carlton-bateria-termostatyczna-do-prysznica-z-uchwytem-krzyzowym-montaz-natynkowy-17261000,id19783.html). Seria Carlton od marki Axor nie ogranicza się do baterii jednouchwytowych – można znaleźć także baterię dwuuchwytową. Utrzymana będzie ona w podobnej wersji kolorystycznej, jednak zostanie wyposażona w dwa uchwyty o tradycyjnej formie. Osoby, preferujące bardziej opływowe kształty, mogą także sięgnąć po jednouchwytową baterię Axor Carlton, która zamiast uchwytu krzyżowego zawiera elegancką, odchylaną rączkę (http://www.pekado.pl/axor-carlton-jednouchwytowa-bateria-prysznicowa-montaz-natynkowy-17610000,id19777.html). Baterię tę wyposażono w specjalny mechanizm, pozwalający na samodzielne usuwanie kamienia, by zapewnić jej dłuższą żywotność. Projektanci od Axor zadbali o nawet najmniejsze szczegóły.
Niezależnie od tego, na który z produktów sklepu internetowego Pekado.pl klienci się zdecydują, mają oni możliwość skorzystania z wygodnego podziału na raty oraz rozmaitych opcji dostawy, jak: paczkomat, kurier czy odbiór osobisty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.