Fotel obrotowy Nu 11 F. Doskonałe rozwiązanie do biurowej strefy relaksu.

W każdym biurze potrzebne jest miejsce, w którym pracownicy mogą spokojnie posiedzieć, porozmawiać oraz zintegrować się. Biurowe strefy relaksu stają się coraz powszechniejszym rozwiązaniem. Docenili je pracodawcy, bo dają wymierne efekty w postaci większej efektywności zespołu. Nie od dziś wiadomo, że atmosfera w pracy i warunki panujące w biurze wpływają na naszą wydajność. We wszystkich biurach działających na zasadzie open space, konieczne jest jednak znalezienie kompaktowych rozwiązań, które są w stanie zapewnić pracownikom odrobinę spokoju i prywatności. Takim rozwiązaniem jest z pewnością fotel obrotowy Nu 11 F firmy Profim, polskiego producenta mebli biurowych. Znajdziemy go między innymi w ofercie sklepu internetowego.

Oaza spokoju, czyli Nu 11 F w nowoczesnych biurach

Już sam wygląd fotela Nu 11 F świadczy o jego relaksacyjnym charakterze. To jeden z takich mebli, w których pragniemy zagłębić się z ukochaną książką i filiżanką kawy lub herbaty. Fotel ma kształt kubełka, ale jego kluczowym elementem jest niezwykły kaptur nadbudowany nad oparciem. Budzi skojarzenia z budką w dziecięcym wózku. Ma zresztą spełniać dosyć podobną funkcję, czyli przede wszystkim izolować od zgiełku, hałasu, zamieszania. W open space’ach panuje nieustanny ruch. Trudno tego uniknąć, dlatego w pomieszczeniach tego typu stosuje się różnego rodzaju elementy wyciszające hałas i izolujące. Producenci Nu 11F chcieli dać użytkownikowi szansę na chwilę odpoczynku lub spokojnej rozmowy. Bezawaryjny mechanizm obrotowy pozwala odwrócić się w fotelu w dowolną stronę. Kubełek uzupełnia miękka poduszka, dzięki czemu staje się on naprawdę komfortowym siedziskiem.

Atutem Fotela jest z pewnością jego niewielki rozmiar. W przypadku małych biur sprawdzi się on znakomicie, bo pozwoli zaoszczędzić tak cenną przestrzeń. Pamiętajmy również o tym, że meble biurowe mogą spełniać funkcję reprezentacyjną. Potrafią skutecznie podnieść prestiż danego miejsca, poprawić jego wizerunek i dodać mu wyjątkowego charakteru. Wszyscy właściciele biur, którzy chcą stworzyć naprawdę niebanalną, a zarazem funkcjonalną i komfortową przestrzeń z myślą o swoich pracownikach i klientach, powinni rozważyć zakup produktów firmy Profim. Nu 11 F udowadnia, że biuro nie musi już kojarzyć się z nudnym, przewidywalnym miejscem. Nie musi wyglądać, jak setki innych podobnych miejsc pracy.

Dodaj komentarz