O mechanizmie TILT zastosowanym w fotelu Zorba marki Nowy Styl.

Polski producent mebli biurowych i gabinetowych, firma Nowy Styl, słynie z doskonałej jakości krzeseł i foteli. Jeżeli zależy nam na ergonomii fotela, możemy bez wahania wybrać jeden z modeli tej marki oferowanych w sklepie internetowym http://www.formyuzytkowe.pl/. Przedstawiamy fotel Zorba, którego podstawowym atutem jest zamontowany w nim mechanizm TILT.

W jaki sposób TILT wpływa na ergonomię i funkcjonalność fotela Zorba?
Mechanizm TILT zapewnia pracownikom możliwość swobodnego bujania się. To niezwykle relaksujące doświadczenie. Dzięki tej opcji użytkownik fotela może na chwile oderwać się od zajęć przy biurku i pozwolić sobie na chwilę odprężenia. To również ogromne wytchnienie dla naszego kręgosłupa, który nie lubi pozostawać długo w tej samej pozycji. Jednocześnie fotel daje możliwość zablokowania oparcia w pozycji do pracy. Jest ono wówczas stabilne i zapewnia ergonomiczne podparcie kręgosłupa. Warto wspomnieć, że maksymalny kąt wychylenia oparcia wynosi 13 stopni. Mechanizm TILT pozwala nam także na regulację siły oporu oparcia. Potrzeby każdego użytkownika fotela w tym zakresie są inne, a Zorba z łatwością się do nich dostosowuje. Ogromną zaletą fotela jest również możliwość płynnej regulacji wysokości siedziska. Zamontowano w nim, bowiem podnośnik pneumatyczny.

Pozostałe atuty fotela Zorba
Fotel posiada wysokie oparcie, które doskonale podpiera nasze plecy. W części środkowej jest ono odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu fotel idealnie współgra z kształtem naszego kręgosłupa. Komfort siedzenia poprawiają podłokietniki stanowiące wsparcie dla naszych przedramion. Samohamowne kółka można dostosować zarówno do powierzchni dywanowej, jak i powierzchni twardych. Mechanizm jezdny sprawia, że fotel jest bardziej mobilny, a solidna postawa zapewnia stabilność, która jest tak ważna podczas wykonywania ruchów.

Warto wspomnieć także o bardzo eleganckim designie fotela Zorba. Ciekawe przeszycia tapicerki wzbogacają jego wygląd. Fotel sprawia wrażenie mebla bardzo eleganckiego, a zarazem komfortowego. Firma Nowy Styl dba o to, aby jej projekty doskonale wpisywały się we współczesne trendy aranżacji pomieszczeń biurowych.

Źródło:
http://www.nowystyl.pl/produkty/fotele-biurowe/ZORBA/ZORBA-extra-z-mechanizmem-Tilt
https://www.formyuzytkowe.pl/nowy-styl-fotel-gabinetowy-zorba-extra-tilt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.