Marki lamp

MateoMarket.pl to jeden z najbardziej rozpoznawanych serwisów, zajmujących się profesjonalnym doradztwem oraz rozprowadzaniem artykułów meblowych i akcesoriów, które upiększą każde wnętrze. Sklep funkcjonuje od 2010 roku i zdobył w tym czasie rzesze zadowolonych klientów, którzy usatysfakcjonowani są nie tylko ze względu na doskonałej jakości produkty, ale również przez sprawną i profesjonalną obsługę. Serwis mateomarket.pl oferuje sprzedaż na raty, które sprawią, że spłata będzie nie tylko wygodna, ale i nie zachwieje domowego budżetu. Produkty podzielone są na kategorie, dzięki czemu wyszukiwanie jakichkolwiek artykułów nie powinno sprawić najmniejszego problemu.

Na szczególną uwagę zasługuje zakładka Oświetlenie mieszkania, domu, ogrodu, w której kryją się rozmaite elementy oświetlenia, które rozjaśnią każdą aranżację wewnętrzną i zewnętrzną. W poniższym artykule pochylimy się nad kategorią Lamp stojących. Produkty te, oferowane są przez większość najlepszych marek oraz hurtowni, wyróżniają się ciekawymi kształtami, intrygującymi kolorami i niesztampowymi motywami.

Przykładem jednej z najpopularniejszych marek jest Aldex. Ten polski producent funkcjonuje na polskim rynku od ponad dwudziestu pięciu lat. Jednym z dzieł tego oświetleniowego lidera jest lampa podłogowa Ania, która posiada 159 cm. Składa się ona z kilku głównych elementów: okrągłej, stabilnej podstawy, długiego metalowego stojaka oraz dwóch niewielkich kloszy o kształcie tulipanów (http://www.aldex.com.pl/index.php?route=product/product&path=57_84&product_id=194). Klosze wykonano z trwałego, grubego szkła o białej, mlecznej barwie.
Lampy zaprojektowane przez zespół Aldex, nie ograniczają się jednak do jednego stylu. Tuż obok klasycznej i tradycyjnej formy lampy Ania, pojawia się bowiem lampa w stylu loft, jak model Antika Black. Model ten został stworzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Na długim stojaku o trzech nóżkach zamontowano klosz w kształcie kieliszka. Stelaż wykonany został z trwałego, solidnego metalu o czarnej barwie, dzięki czemu lampa ta znakomicie wpasuje się do każdej aranżacji. Model Antika Black wyposażono w pojedynczy gwint, do którego wkręcić można żarówkę o mocy 60W.

Dodaj komentarz