Integracja firmowa na kilka sposobów

Integracja firmowa na kilka sposobów

Organizacja imprezy firmowej wcale nie jest taka łatwa, jak mogłoby się z pozoru wydawać. W firmie pracują zazwyczaj ludzie o odmiennych upodobaniach, z różnych grup wiekowych, z innymi doświadczeniami – wszystko to utrudnia dopasowanie klimatu i charakteru imprezy do uczestników. Jednak nie jest to niemożliwe. Oto kilka propozycji na firmową integrację dla każdego.

Tradycyjnie

Impreza w bankietowym stylu sprawdzi się, jeżeli uczestnicy to grupa mieszana wiekowo. Dobry i smaczny catering, szeroka gama drinków i odpowiednia sala, w której można będzie jednocześnie porozmawiać spokojnie i potańczyć przy muzyce. Warto wybrać lokal, który będzie miał parkiet oddzielnie. Mieszana muzyka, gdzie przeboje starej daty będą przeplatały się z radiowymi hitami – wszyscy będą zadowoleni. Dodatkową atrakcją będzie zorganizowanie kilku konkurencji integracyjnych z drobnymi nagrodami – quiz, kalambury czy konkurs talentów. Może okaże się, że któryś z kolegów jest świetnym mimem lub nasz szef to zapalony tancerz – nigdy nie wiadomo.

Oczywiście, gdy zespół jest odpowiednio młody i imprezowy to można zaplanować taką imprezę w bardziej klubowych klimatach.

Sportowo

Szczególnie, jeżeli grupa składa się głównie z osób młodych możemy postawić na sportowy klimat. Dobrze wtedy sprawdzi się paintball – duży ubaw, możliwość wykazania się drużynowo i taktycznie oraz adrenalina i dziecięca radość z brudzenia się. Jednak, jeżeli w zespole są osoby starsze, które wiemy, że nie będą chętne na takie terenowe gry to można skusić się na coś, co nie wymaga aż takiego treningu ciała – wyjście na kręgielnie, bilard lub do klubu rzucania siekierami będzie idealne. Ostatnie opcja jest możliwa jedynie przy organizacji imprezy integracyjnej w Krakowie, gdzie znajduje się klub axe throwing od Bad Axe. To świetna zabawa, która nie wymaga biegania, ale daje równie sporo adrenaliny, co paintball i sprawia dziecięcą radość, gdy nasz rzut będzie celny. To świetna i nieszablonowa opcja na imprezy firmowe w Krakowie. Więcej na temat klubu i firmy, a także samej rozrywki można poczytać na https://www.madaxe.pl/imprezy-firmowe-krakow.html.

Opcji na organizację naprawdę fajnej imprezy firmowej jest wiele, a wszystko zależy od tego, jaki budżet ma firma oraz uczestników. Najważniejsza jest możliwość integracji w swobodnej atmosferze.

Dodaj komentarz