Sale weselne w Lublinie i okolicach

Przygotowania do dnia ślubu obejmują wybór odpowiedniej sali weselnej. Z tej racji, że lokali tego typu jest obecnie bardzo wiele, trudno podjąć decyzję o tym, która sala jest ładniejsza i która najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. Z tego powodu przygotowaliśmy wybór najciekawszych miejsc na wesele dla par, które swoją uroczystość planują w Lublinie lub jego okolicach.

Wiele elementów decyduje o tym, która sala weselna będzie odpowiednia dla naszych potrzeb. Do najważniejszych należą – stosunek wielkości sali do ilości zaproszonych gości, koszt wynajęcia, estetyka i styl, lokalizacja sali weselnej, menu, obsługa oraz baza noclegowa. Oczywiście trudno znaleźć taką salę, która w 100% będzie spełniała wszystkie, nie mniej jednak przygotowaliśmy 3 wyjątkowe lokale, które są bliskie ideału.

Szklana Stodoła

To miejsce, które powstało z miłości do minimalizmu, natury oraz z troski o odpowiednią atmosferę. Ten niepowtarzalny lokal pozwala relaksować się nad pięknymi stawami, czy wypoczywać w sadzie owocowym lub magicznym parku idealnym na sesje ślubne.

Dom Weselny Wenecja

Obiekt ten znajduje się przy głównej trasie Lublin-Warszawa, w połowie drogi z Puław do Lublina. Świadczy usługi w zakresie kompleksowej organizacji. Lokal posiada duże doświadczenie w organizacji różnego typu imprez od wesel, przyjęć rodzinnych po uroczyste obiady. Zapewnia pyszne jedzenie, miłą obsługę i niezapomniane chwile.

Dworek Arkadia

Dworek Arkadia stanowi idealne miejsce w całym województwie lubelskim oraz okolicy Lublina do spełnienia marzeń o romantycznym i wyjątkowym weselu. Wystrój wnętrz, dekoracje stołów i bogate menu sprawiają, że każde wesele w Arkadii staje się niezapomnianym doświadczeniem. Przestronne wnętrza, profesjonalne zaplecze gastronomiczne oraz profesjonalna obsługa pozwalają zrobić wesele dla 350 osób na sali balowej jak i bardziej kameralne do 150 osób na sali kryształowej. Więcej możemy dowiedzieć się na http://dworekarkadia.pl/wesela.html.

Dodaj komentarz